Szerető-e az, akivel soha nem fekszünk le?
Ha már a hűtlenség fogalma ennyire nehezen megfogható, akkor azt sem egyszerű meghatározni, mitől lesz szerető valaki. Milyen jellegű kapcsolatot nevezhetünk viszonynak? És milyen az, ha valakivel csak alkalmilag találkozunk, nagyobb szünetek vannak a kommunikációban is? És nincsenek elvárások? Vagy mondhatjuk-e szeretőnek azt, akivel soha nem fekszünk le?